MAJ 2019

Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Kaszëbë Ôpen" 28.04 - 04.05 w Lipuszu.
OPEN A
1 m-ce Mateusz Budnik
Turniej Szachów Błyskawicznych Lipusz 02.05.2019
1 m - ce Krzysztof Żołnierowicz
4 m - ce Mateusz Budnik

LUTY 2019

Indywidualne Mistrzostwa woj. Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych 03.02. 2019 Szubin
Grupa kobieca:
3 m-ce Ewelina Kot
Indywidualne Mistrzostwa woj. Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych 03.02. 2019 Szubin
2 m-ce Budnik Mateusz
5 m-ce Żołnierowicz Krzysztof
Drużynowe Mistrzostwa woj. Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych 03.02.2019 Szubin
1 m-ce KSz GAMBIT Świecie - Ladies
2 m-ce KSz Gambit Świecie

SIERPIEŃ 2018

Turniej Szachowy z okazji 80 - lecia KSz Gambit Świecie - Grupa OPEN 01-08.08.2018 Chełmno
3-m-ce Krzysztof Żołnierowicz
10 m-ce Adrian Retz
Turniej Szachowy z okazji 80 - lecia KSz Gambit Świecie - BLITZ 04.08.2018
2 m-ce Krzysztof Żołnierowicz
6 m-c Przemysła w Szmitd
9 m-ce Mateusz Budnik
Turniej Szachowy z okazji 80 - lecia KSz Gambit Świecie - Szachy szybkie 05.08.2018
60 zawodników
4 m -ce Krzysztof Żołnierowicz
12 m-ce Jacek Urban
19 m-ce Mateusz Budnik
23 m-ce Leszek Buttrowicz
29 m-ce Agnieszka Retz
30 m-ce Adrian Retz
37 m-ce Ewelina Kot
Otwarte Mistrzostwa gminy Mrocza - Rapid Chess OPEN A 11.08.2018 – Mrocza
4 miejsce Przemysłąw Szmidt

LIPIEC 2018

II Międzynarodowy Festiwal Szachowy „Puchar Bałtyku” 23.06 - 03.07.2018 Darłówko
• OPEN A
23 m-ce Mateusz Budnik
• OPEN B
2 m-ce Mariusz Darowicki
XII Turniej szachowy o Puchar Borów Tucholskich 07/07/2018 Tuchola
55 zawodników
3 miejsce Krzysztof Żołnierowicz
7 m-ce Przemysław Szmidt
22 m-ce Mariusz Jaźwiecki
31 m-ce Jacek Urban
37 Daniel Kaznowski
XXV Jubileuszowym Międzynarodowym Turnieju Szachowym 2018 – OPEN A Kowalewo Pomorskie 10 - 16.07.2018
76 - zawodników
36 m-ce Mateusz Budnik

CZERWIEC 9-10 06 2018

V Fide Open z okazji 100 – lecia Odzyskania Niepodległości - Nakło
2 m - ce Mariusz Darowicki 4 pkt
4 m - ce Mariusz Jaźwiecki 4 pkt
5 m - ce Mateusz Budnik 4,0 pkt
9 m - ce Przemysław Szmitd 3,5 pkt
13 m - ce Jacek Urban 3,0 pkt
15 m - ce Sandra Waszkowska 3,0 pkt
16 m - ce Adrian Retz 3,0 pkt
23 m - ce Ewelina Kot 2,5 pkt
23.06-30.06.2018 Mistrzostwa Polski Juniorów Niewidomych do lat 20

MISTRZ POLSKI FABIAN SPIONKOWSKI


MAJ 01 05 2018

VII Turniej im. Króla Kazimierza Wielkiego - Kowal
64 zawodników
1 m - ce Krzysztof Żołnierowicz 7,5 pkt
17 m - ce Jacek Urban 5,5 pkt
20 m - ce Mariusz Jaźwiecki 5,0 pkt
27 m - ce Leszek Bultrowicz 5,0 pkt
34 m - ce Daniel Kaznowski 4,0 pkt
43 m - ce Fabian Spionkowski 4 pkt
11 -13 05 2018 Turniej Indywidualny Niewidomych i Słabowidzących – Warszawa
1 m - ce Fabian Spionkowski 7 pkt
19 05 2018 XVII Memoriał Ryszarda Obertowskiego – Świecie
Open A
3 m - ce Krzysztof Żołnierowicz 7 pkt
12 m - ce Adam Stolarczyk 5,0 pkt
Open B
1 m - ce Franciszek Kinczewski 5,5 pkt
4 m - ce Ewelina Kot 4 pkt
5 m - ce Retz Agnieszka 4 pkt
6 m - ce Retz Adrian 4 pkt
20 05 2018 50 Turniej Szachowy „Cztery Pory Roku” Wiosna – Szubin
2 m - ce Krzysztof Żółnierowicz 5,5 pkt

KWIECIEŃ 09 04 2018

Otwarte szachowe Mistrzostwa Klubu Odnowa – Bydgoszcz
2 m - ce Krzysztof Żołnierowicz 5,5 pkt

MARZEC 17 03 2018

XVII Indywidualne Otwarte Mistrzostwa Świecia Juniorek i Juniorów
5 m - ce Sandra Waszkowska 3,0 pkt
6 m - ce Ewelina Kot 2,5 pkt
24 03 2018 I Szachowa Batalia o Puchar Wójta Gminy Sadki
1 m - ce Krzysztof Żołnierowicz 8,5 pkt
24 03 2018 Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego Juniorów w Szachach Szybkich – Sadki
Juniorki do lat 14
1 m - ce Ewelina Kot 5,0 pkt
do lat 18
2 m - ce Angelika Leśniak 6,5 pkt
3 m - ce Sandra Waszkowska 4,5 pkt
Juniorzy do lat 10
2 m - ce Fabian Spionkowski 4,0 pkt
do lat 18
3 m - ce Franciszek Kinczewski 5,0 pkt

LISTOPAD 26 11 2017

Pierwszy Świecki Festiwal Szachowy
Open A
3 m - ce Krzysztof Żołnierowicz 5,5 pkt
16 m - ce Mariusz Jaźwiecki 3,5 pkt
17 m - ce Ryszard Kujawski 3,5 pkt
Open B
7 m - ce Franciszek Kinczewski 4,0 pkt

LUTY 28 01-03 02 2018

XVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy „Gwiazda Północy”- Jastrzębia Góra
Juniorzy do lat 10
62 zawodników
1 m - ce Fabian Spionkowski 7 pkt

WRZESIEŃ 23-30 09 2017

ELIMINACJE STREFOWE KP-PO do finału MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW I MŁODZIKÓW na rok 2018
dziewczęta do lat 13
3 m – ce Ewelina Kot 6 partii - 3 pkt

AWANS DO PRZYSZŁOROCZNYCH MISTRZOSTW POLSKI


chłopcy do lat 9
3 m – ce Fabian Spionkowski 9 partii -6 pkt

AWANS DO PRZYSZŁOROCZNYCH MISTRZOSTW POLSKI


WRZESIEŃ 02 09 2017

IX Otwarty Turniej Szachowy *** OPEN Świecie
51 zawodników
Juniorzy
12 m – ce Kinczewski Franciszek 5,5 pkt
22 m – ce Leśniak Angelika 5,0 pkt
32 m – ce Leśniak Kacper 4,0 pkt
38 m – ce Spionkowski Fabian 4,0 pkt
40 m – ce Kot Ewelina 3,5 pkt
41 m – ce Zielaskowski Damian 3,5 pkt
50 m – ce Jędraszko Karolina 1,5 pkt
51 m – ce Jędraszko Jacek 1,5 pkt
Seniorzy
2 m – ce Żołnierowicz Krzysztof 7,0 pkt
13 m – ce Urban Jacek 5,5 pkt

WRZESIEŃ 16-17 09 2017

II Czernikowski Festiwal Szachowy gr A (do 2199 ELO )
26 graczy
8 m - ce Franciszek Kinczewski 4pkt
10 m - ce Ewelina Kot 4pkt
11 m - ce Leszek Bultrowicz 4pkt
12 m - ce Jacek Urban 3,5pkt
19 m - ce Fabian Spionkowski 3pkt

SIERPIEŃ 6-8 08 2017

Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich Wrocław
chłopcy do lat10
149 zawodników
50 m-ce Fabian Spionkowski 6 pkt najlepszy z całego województwa

SIERPIEŃ 15-19 08 2017

Wakacje z szachami gr A
40 zawodników
19 m-sc Ewelina Kot 3,5pkt

Czerwiec-Lipiec 28.06-05.07 2017

IV Festiwal Szachowy " Bory Tucholskie" – Tleń
31 zawodników
Juniorzy
10 m – ce Leśniak Kacper 6,5 pkt
14 m – ce Kinczewski Franciszek 6,0 pkt
18 m – ce Leśniak Angelika 5,5 pkt
26 m – ce Zielaskowski Damian 4,0 pkt
Seniorzy
5 m – ce Żołnierowicz Krzysztof 7,0 pkt
6 m – ce Jaźwiecki Mariusz 7,0 pkt
9 m – ce Urban Jacek 5,0 pkt
25 m – ce Stańczak Adam 4,5 pkt

CZERWIEC 10-11 06 2017

IV FIDE OPEN SOLEC KUJAWSKI do 2199 ELO
15 zawodników
1 m-ce KRZYSZTOF ŻOŁNIEROWICZ 4 pkt
IV FIDE OPEN SOLEC KUJAWSKI do 1400 ELO
24 zawodników
1 m-ce FRANCISZEK KINCZEWSKI 5,5 pkt
4 m-ce KACPER LEŚNIAK 5 pkt
6 m-ce ANGELIKA LEŚNIAK 4,5 pkt
16 m-ce DAMIAN ZIELASKOWSKI 3 pkt

CZERWIEC 10-11 06 2017

Mistrzostwa Województwa Juniorów Solec-Kujawski

chłopcy do lat 9
1 m-ce Fabian Spionkowski 6,5pkt

dziewczęta do lat 13
4 m-ce Ewelina Kot
5 m-ce Martyna Rzymek

XI Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Bydgoszcz 16-18 06 2017
chłopcy do lat 10
29 zawodników
6 m-ce Fabian Spionkowski

LUTY 11-12 02 2017

Toruński Feryjny Festiwal Szachowy gr B

21 zawodników
1 miejsce Fabian Spionkowski 6 pkt
10 m-ce Ewelina Kot 3,5 pkt